Úřední deska

Obec Okna 9 Úřední deska

Zobrazit archiv úřední desky – Zobrazit původní úřední desku

Datum vystavení Datum stažení Název Zdroj Typ
28. 8. 2026 13. 9. 2026 Přechodná úprava provozu – uzavírka silnice Mšeno – Dubá MÚČL - odbor dopravy Doručení veřejnou vyhláškou
25. 8. 2026 23. 9. 2026 Exekutorský úřad – dražební vyhláška pro elektronickou dražbu Jiné správní úřady Doručení veřejnou vyhláškou
25. 8. 2026 17. 10. 2026 Volby – informace o počtu a sídle volebních okrsků Obecní úřad Okna Volby
14. 8. 2026 Mikroregion Podralsko – oznámení o zveřejnění rozpočtových dokumentů Mikroregion Podralsko Oznámení o zveřejnění rozpočtových dokumentů
5. 8. 2026 5. 9. 2026 Státní pozemkový úřad – nabídka nemovitostí k pronájmu Státní pozemkový úřad Ostatní informace
24. 6. 2026 DSO EKOD oznámení o zveřejnění rozpočtových dokumentů DSO EKOD Oznámení o zveřejnění rozpočtových dokumentů
12. 6. 2026 Svazek obcí Máchův kraj-oznámení o zveřejnění rozpočtových dokumentů Svazek obcí Máchův kraj Oznámení o zveřejnění rozpočtových dokumentů
2. 6. 2026 Závěrečný účet obce Okna za rok 2025+zpráva z přezkoumání hospodaření Obec Okna Zveřejnění rozpočtových dokumentů
2. 6. 2026 Oznámení o zveřejnění rozpočtových dokumentů obce Okna Obec Okna Oznámení o zveřejnění rozpočtových dokumentů
27. 3. 2026 1. 1. 2027 Rozpočtové opatření č. 1/2026 Obec Okna Zveřejnění rozpočtových dokumentů
8. 1. 2026 8. 2. 2029 Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí neinvestiční dotace z rozpočtu obce Okna č. 2/2026 – TJ Okna Obec Okna Ostatní informace
5. 1. 2026 5. 1. 2029 Veřejnoprávní smlouva obce Okna č. 1/2026 – Město Dubá Obec Okna Ostatní informace
29. 12. 2025 Rozpočtový výhled ZŠ a MŠ Okna – období 2026-2028 Obec Okna Zveřejnění rozpočtových dokumentů
29. 12. 2025 1. 1. 2027 Rozpočet ZŠ a MŠ Okna na rok 2026 Obec Okna Zveřejnění rozpočtových dokumentů
29. 12. 2025 Střednědobý výhled rozpočtu obce na období 2026 -2028 Obec Okna Zveřejnění rozpočtových dokumentů
29. 12. 2025 1. 1. 2027 Rozpočet obce Okna na rok 2026 Obec Okna Zveřejnění rozpočtových dokumentů
10. 12. 2025 Veřejná vyhláška – regulace Pajasanu žláznatého Liberecký kraj, odbor životního prostředí a zemědělství Doručení veřejnou vyhláškou
8. 6. 2025 8. 6. 2028 DSO EKOD x EKOD Servis s.r.o. – veřejnoprávní smlouva DSO EKOD Ostatní informace
8. 1. 2025 9. 1. 2028 Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí neinvestiční dotace z rozpočtu obce Okna na 2025 – TJ Okna Obec Okna Ostatní informace
25. 9. 2024 1. 1. 2029 Revitalizace veřejné zeleně v obci Okna Obec Okna Ostatní informace
18. 4. 2024 19. 4. 2027 Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí neinvestiční dotace z rozpočtu obce Okna – TJ Okna Obec Okna Ostatní informace